Прозорість та відкритість діяльності закладу. 9. Результати моніторингу якості освіти.

Результат моніторингу рівня знань, умінь та навичок дітей старшої групи у 2016-2017 н.р.Результат моніторингу оцінювання знань, умінь та навичок дітей молодшої  групи Розвиваюче середовище  в групах організовано відповідно до вимог Базового  компонента, програми «Дитина», програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років, сучасних вимог, відповідає віку, безпечне, дозволяє дитині проявити ініціативу, активність, забезпечує вільний  доступ до всіх осередків, куточків, іграшок, обладнання.

Кожен малюк може знайти заняття у відповідності зі своїми інтересами. Дітям надано право перетворювати середовище з урахуванням їх потреб та інтересів.
     У групах створені осередки для сюжетно-рольових  ігор, комунікативної  активності,ігрові, художні, музичні, бібліотечні, природознавчі, будівельні, національні, театральні, рухової  активності, відпочинку. Для розвитку дитячої компетентності активно використовуються природознавчі  осередки, що дозволяють формувати біологічні уявлення про життя рослин і тварин, розвивати практичні вміння і навички з догляду за тваринами і рослинами.