Прозорість. 13. Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти

Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі

На виконання рішення виконавчого комітету від 28.12.2017 року №2982 «Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста, що належать до комунальної власності міста, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1, 2 рішення виконавчого комітету від 15.12.2016 року №2959», відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», виходячи із реальних фінансових можливостей міського бюджету  з 01 січня 2018 року вартість харчування дітей в закладах дошкільної освіти в день:

• віком від одного до трьох років - 18,00 грн. (вісімнадцять гривень);

• віком від трьох до семи років - 28,00 грн. (двадцять вісім гривень)

•  розмір плати батьків за харчування дітей в закладах дошкільної освіти 75% від вартості харчування в день.