Ландшафт

Де струмоче річка
В вишитій сорочці
Став садок «Марічка»

Завдяки креативності, наполегливості в роботі, багатій уяві, художньо – естетичним навичкам, вмілим рукам цих людей був створений ландшафт  в дошкільному закладі №58.

Більшу частину перебування в садочку, діти проводять на вулиці, де відразу ж  потрапляють у чарівний світ казок: «Івасик Телесик», «Дюймовочка», «Троє поросят», «Гуси- лебеді», «Золота рибка». Цим же закріплюють знання з художньої літератури, розвитку мовлення, довкілля.

Дітям дуже подобається проводити свій час в будиночку, де разо з вихователями обігрують різні театралізовані, пальчикові ігри, читають вірші, казки, оповідання.

Також для закріплення сенсорних здібностей, вихователі використовують ігри з корків «Сонечко» та «Промінчики».

Ніби живі розцвіли на території квіти ромашки, майори, дзвіночки.

Діти можуть щодня спостерігати за гостями: павучок, сонечка, бджоли, гусінь, їжачок, метелики;ознайомлюються та  закріплюють їх спосіб життя.

Зайшовши на територію, кожен дорослий ніби повертається в дитинство.

Ландшафт

Дата: 2013-03-25 11:37:10