Майстер - класи для батьків.

Майстер - клас для батьків.

«ТОПІАРІЙ»

ТОПІАРІЙ -  це особливий напрямок ландшафтного дизайну, пов'язаний з фігурною стрижкою дерев. Від латинського слова «topiary» -  фігурна підрізка дерев, кущів, створених не лише природою, а й руками людини. Топі арій також можна виготовити з різноманітних підручних матеріалів. Вони бувають самі різні - весільні топі арії, топі арії з цукерок, штучних фруктів, сухих або штучних квітів, листя, гілочок. Не менш цікаво виглядає топі арій з  кольорового паперу, зерен кави, квасолі, бісеру, стрічок, монеток, листівок тощо. Все залежить від фантазій. Топі арій можуть виготовляти діти 5-6 років з допомогою дорослих. Приймаючи участь в роботі по виготовленню топі арію, діти отримують естетичне задоволення і розвивають уміння творити красу.

Дата: 2013-10-25 10:32:58