Чарівна квітка – 2012

«Чарівна квітка - 2012»

ДНЗ №58

м. Вінниця

Вокальний ансамбль «До-мі-сольки» переможець міського фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка - 2012» в номінації «Вокальний ансамбль».

Усі діти відвідують вокальний гурток «До-мі-сольки» під керівництвом музичного керівника ДНЗ №58 Столярик Ольги Миколаївни. Знайомлячи дітей із вокальним мистецтвом, вона збільшує коло їх інтересів, залучає до творчого процесу, виховує емоційне ставлення до мистецьких творів (народних, класичних, сучасних).

На заняттях із вокалу діти навчились відчувати висоту звука, його темброве забарвлення та голосові можливості, відшліфували власні музично - ритмічні здібності, пам'ять, увагу, чуттєве пізнання світу. Вся вокальна робота будується так, аби діти залишались дітьми з їх природною відвертістю та безпосередністю.

Саме завдяки роботі Ольги Миколаївни та наполегливій праці самих діток  вони зуміли досягти неабияких результатів, показати свою майстерність у різних заходах, що проводились у садочку та місті.

Дата: 2013-03-26 12:21:57