Наші досягнення
Досягнення

• Серпень 2004р. - за I місце по підготовці матеріально-технічної бази до роботи в новому 2004-2005 навчальному році.
  • Вересень 2004р. - за активну участь у міській виставці квітів "Рідній Вінниці - 641", присвяченій святкуванню Дня міста.
  • Серпень 2005р. - за III місце по підготоці матеріально-технічної бази до роботи в новому 2005-2006 н.р.
  • Серпень 2006р. - за активну участь у зміцненні навчально-матеріальної бази при підготовці до роботи в новому 2006-2007 н.р.
  • Вересень 2006р. - за I місце у міській виставці квітів "Вітаємо рідне місто з Днем народження" з нагоди святкування 651-ї річниці від дня заснування м.Вінниці.
  • Грудень 2006р. - за III місце у міському конкурсі витинанок та нетрадиційних видів мистецтва "Українська зимова фантазія".
  • Серпень 2007р. - за I місце по підготоці матеріально-технічної бази до роботи в новому 2007-2008 н.р.
  • 2008р. - за значний внесок в зміцненні матеріально-технічної бази по підготовці дло роботи у 2008-2009 н.р.
  • 2008р. - переможці міського конкурсу новорічних композицій для оздоблення інтерєру "Зимова феєрія"
  • 2009р. - за участь в IV Малих Олімпійських іграх серед дошкільних навчальних закладів м.Вінниці.
  • 2009р. - переможці міського конкурсу новорічних композицій "Зимова феєрія".
  • 2009р. - нагороджує колектив ДНЗ №58 за вагомий внесок у художньо-естетичний розвиток дітей та участь у фестивалі дитячої творчості серед вихованців дошкільних навчальних закладів м.Вінниці "Чарівна квітка-2009"
  • 2010р. - диплом за участь у загальноміському фестивалі дитячої творчості серед вихователів дошкільних навчальних закладів "Чарівна квітка-2010" в номінації "Художнє читання".
  • 2010р. - диплом за участь у загальноміському фестивалі дитячої творчості серед вихователів дошкільних навчальних закладів "Чарівна квітка-2010" в номінації "Вокальний жанр".
  • 2010р. - за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та перемогу в загальноосвітньому фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка-2010"
  • 2010р. - подяка за участь у V Малих олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів, пропаганду здорового способу життя, активну участь у спортивному житті міста.
  • 2010р. - грамота за підготовку до нового 2010 - 2011 навчального року та вагомий внесок у зміцнення навчально - матеріальної бази закладу.
  • 2011р. - грамота переможця міського конкурсу новорічніх композицій " Зимова феєрія".
  • 2011р. - подяка за участь у VI олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів, пропаганду здорового способу життя, активну участь у спортивному житті міста.
  • 2011р. - грамота переможця в загальноміському фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка - 2011".
  • 2011р. - диплом за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та участь в загальноміському фестивалі дитячої творчості " Чарівна квітка - 2011".
  • 2011р. - диплом за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю " Колискова пісня".
  • 2012р. - грамота за перемогу в міській виставці - конкурсі новорічних композицій "Зимова феєрія - 2012".
  • 2012р. - диплом за участь в VII Малих Олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста Вінниці. За пропаганду здорового способу життя та активну участь у спортивному житті міста.
  • 2012р. - диплом за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та за участь в загальноміському фестивалі " Чарівна квітка - 2012".
  • 2012р. - подяка за зайняте III місце у міському огляді конкурсі стану готовності дошкільних навчальних закладів до роботи у новому 2012 - 2013 навчальному році, створення належних умов для повноцінного розвитку, навчання та виховання дітей.
  • 2012р. - участь у загальноміських конкурсах: "Пожежна безпека", "Дорожній рух", тощо.

Жовтень,2013р. - грамота за участь у спортивних змаганнях серед дошкільних закладів міста "Старти надій"

2013р. - переможці міського конкурсу новорічних композицій "Зимова феєрія"

Квітень, 2014р. - диплом за участь в загальноміському конкурсі серед дошкільних навчальних закладів "Колискова пісня - 2014" в номінації "Виконання колискових пісень сучасних авторів".

Червень, 2014 р. - диплом за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільників, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та за участь в загальноміському фестивалі "Чарівна квітка - 2014".

Серпень, 2014р. - подяка у конкурсі стану готовності дошкільних навчальних закладів до роботи у новому 2014 - 2015 навчальному році, створення належних умов для повноцінного розвитку, навчання та виховання дітей.

Грудень, 2014р. - переможці міського конкурсу новорічних композицій "Зимова феєрія"