Інфраструктура

-Ховав хом'як за щічку горох, овес, пшеничку!

Наші дітки дуже полюбляють годувати маленьких гризунів :)

Ховав хом'як за щічку горох, овес, пшеничку
група №1 "Калинонька"

Калинонька

Калина
- різновікова група (молодший та старший дошкільний вік)

група №2 "Соняшник"

Соняшник

- різновікова група (ранній та молодший дошкільний вік)

В садочку облаштовані прогулянкові майданчики для кожної групи, є музично-спортивна зала.

Спорт зала

гурток"Орігамі"

Орігамі

Розвиває естетичне сприйняття, уявлення, естетичні почутті, художньо-творчі здібності дітей. Ставить завдання по розвитку логічного мислення, дитячої творчості і дрібної моторики пальців рук. Керівник - Голота І.В.

гурток "Витинанки"

Витинанки

Сприяє розвитку м'язів дрібної моторики рук; розвиває абстрактне мислення у дітей (композиції геометричного, рослинного, зооморфного характеру) естетичні почутті; виховує любов до декоративного та образотворчого мистецтва. Керівник Зозуля В.М.

гурток "Домісольки"

Домісольки

Сприяє розвиткові творчих здібностей дітей, підтримує у них бажання співати, виховує любов до пісні, залучає дітей до звуконаслідувань, вигадування найпростіших мотивів. Гурток "Домісольки" щорічно приймають активну участь у міському фестивалі "Чарівна квітка" де неодноразово займали призові місця і були нагороджені грамотами, дипломами та цінними подарунками управлінням освіти Вінницької міської ради. Керівник Столярик О.М.

гурток "Виховуємо казкою"

Виховуємо казкою

Ровиває мовлення дітей, мислення, фантазію, художньо-естетичні почуття, навички; виховує любов до казок. Керівник - Крамнична О.А.